מה יש לנו להציע

בניית אתרי אינטרנט, שידרוג והרחבה של אתרים קיימים והתאמתם לרוח הזמן, פיתוח מודולי תוכנה יחודיים לפי צרכי לקוח ובניית אפליקציות יעודיות לרשת האינטרנט. אינטלקטיב מבצעת גם התאמות לאתרים קיימים לשיפור בתחום הקידום הגנרי. במסגרת בניית אתרים באינטלקטיב ניתן לקבל שרותי תיפעול ותחזוקה של האתר באם יש צורך בכך וכחלק מחוזה שרות זה ניתן לקבל גם שרותי הכנסת תוכן דינאימי, הוספת מודולים חדשים ועוד. חוזה שרותי תפעול ותחזוקה לאתר כולל גם ניתור האתר, בדיקת ביצועים וטיפול בתקלות מול חברת שרותי האיחסון.

פקדי תצוגה

אינטלקטיב מפתחים ומתאימים פקדי תצוגה עשירים לממשק משתמש ליצירת חווית גלישה מעניינת ונעימה. פקדים מבוססי פלאש ואו גאווה סקריפת.
למבחר דוגמאות ...

אינטלקטיב מפתחים ומתאימים פקדי תצוגה ליצירת חווית משתמש מעניינת ונעימה. פקדי פלאש HTML גאווה סקריפט.
למבחר דוגמאות ...

כתיבת תוכן לאתר

אם צלחנו את משוכת ההתרשמות הראשונית באמצעות עיצוב אתר מרשים, מזמין ואיכותי הרי ניתנת לנו ההזדמנות ע"י גולשי אתר לעמוד בפני המבחן האמיתי מבחן התוכן.
קרא עוד ...

אם צלחנו את משוכת ההתרשמות הראשונית באמצעות עיצוב אתר מרשים, מזמין ואיכותי הרי ניתנת לנו ההזדמנות ע"י גולשי אתר לעמוד בפני המבחן האמיתי מבחן התוכן קרי, לשכנע.
תוכן האתר אמור לשמש לצורך העברת המסרים שאנו מעוניינים להעביר לגולשי האתר בצורה משכנעת ברורה וקלה. בשלבים הראשוניים של בניית אתר חובה לבצע תכנון מקדים לתוכן האתר לסוגיו השונים לפי מאפייני האתר.
נדרש לבצע את החקר המקדים יחד עם הלקוח לצורך בחינה של המסרים הרלוונים של העסק שלו ובהמשך הבנייתם בצורה מסודרת באתר בשילוב יחד עיצוב האתר.
באינטלקטיב שמים דגש רב בכתיבת התוכן על :
התאמה עבור ספקי התוכן הראשיים מנועי החיפוש דרכם עובר חלק משמעותי של תעבורת הגולשים. חשוב לציין שתכנון נכון מול מנועי החיפוש יזמנו עבור האתר תעבורת גולשים ממוקדת לפי המסרים שאנו מעוניינים להעביר.
חשיפה של הגולשים שהגיעו לאתר לתוכן תמציתי , תכליתי ותואם את המסרים הספציפיים של הלקוח שלנו.
התחדשות ורענון תוכן לכל אוך חיי האתר.

עיצוב אתר

לעיצוב אתרים כיום ישנה חשיבות מכרעת ביכולת לייצר התרשמות ראשונית חיובית וטובה על ידי גירויי ויזואלי נכון של הגולשים באתר.
קרא עוד ...

לעיצוב אתרים כיום ישנה חשיבות מכרעת ביכולת לייצר התרשמות ראשונית חיובית וטובה על ידי גירויי ויזואלי נכון של הגולשים באתר.
עיצוב אתר ראויי ומזמין יקבע כבר במפגש הראשון עם הגולשים האם הם ישארו ויתעמקו או יעברו הלאה.
עיצוב גראפי חכם המייצר קו עיצוב אחיד ומובנה לאתר יאפשר על ידי בחירה נכונה של צבעים, שימוש בהבלטות והוספת עזרים ויזואלים מיקוד למסרים מדוייקים וספציפים שאנו מעוניינים להעביר לגולשים עוד בטרם ההתעמקות בתוכן האתר.
תכנון נכון ומקצועי של ממשק המשתמש לניווט קל וברור בכל חלקי האתר חשוב מאוד ליצירת חווית משתמש נעימה. גולשים החווים חוויות גלישה בילתי צפויות ידלגו ללא סנטימנטים לאופציה הבאה.
באינטלקטיב מושם דגש רב על תכנון קפדני של עיצוב האתר
כך שימקד ויתאם את המסרים הרלוונטים שהלקוח מעוניין להעביר.
כך שיגרה, יעניין ויהיה מזמין כבר כבר מהמפגש הראשון עם הגולשים.
כך שיתן חווית גלישה נוחה, קלה וצפוייה לגולשי האתר ויאפשר להם להתמקד בתוכן ובמסרים שהלקוח מעוניין להעביר.

ייעוץ עבור שרותי צד ג'

האתרים שאינטלקטיב בונה הינם אתרים בבעלות מלאה של הלקוח אי לכך, הלקוח מקבל ייעוץ מלא אודות השרותים הנ"ל. בנוסף הלקוח מקבל מפרט מלא עבור שרותים הללו בהתאם למבנה, דרישות ותצורת אתר.

מודולי תוכנה יחודיים

אינטלקטיב מתמחה בתכנון, בנייה, פיתוח והתאמה של מודולי תוכנה יצירתיים ויחודיים בהתאם לצורך העיסקי של הלקוח.

תיפעול ותחזוקת אתר שוטפת

לאינטלקטיב חוזה שרות, תחזוקה ותפעול לאתרים. לטיפול בתקלות ונפילות אתר מול ספקי שרותי האיסון ושרותי ניתור וניתוח ביצועי אתר. ניתן להוסיף שרותי ניהול תוכן ואו שירותי ניהול אתר לאתר מסחר אלקטרוני.